Kurs języka niemieckiego

Niemiecki WrocławKurs niemieckiego prowadzony metodą DIREKTES DEUTSCH, będącą odmianą metody bezpośredniej, wyróżnia się przede wszystkim niezwykle dużą szybkością przyswajania nowego materiału oraz efektywnością nauki mówienia w języku obcym. Chcącym dobrze poznać język niemiecki, Wrocław nie może zaoferować lepszej metody nauki niż my. 

Metoda DIREKTES DEUTSCH jest stworzona z myślą o osobach chcących przyswoić język niemiecki we Wrocławiu na każdym poziomie zaawansowania. Bazuje na odpowiednio skonstruowanych pytaniach i odpowiedziach oraz licznych powtórzeniach – taki sposób nauki pozwala na efektywne przyswajanie materiału, nabywanie umiejętności posługiwania się pełnymi zdaniami w sposób szybki oraz poprawny, oraz bardzo dobrze rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.

Główne założenia metody bezpośredniej:

  • nauka języka obcego ze słuchu,
  • bogaty zakres słownictwa i fraz z życia codziennego,
  • przystępna nauka gramatyki w kontekście,
  • duża interakcja między nauczycielem i uczniami
  • nacisk na naukę prawidłowej wymowy.

Nauka niemieckiego

Niemiecki we Wrocławiu

CZTERY KROKI:

Pytania i odpowiedzi
INTERAKCJA - zajęcia bazują na interakcji nauczyciel-uczeń, uczeń-uczeń. Pytania i odpowiedzi - intensywne tempo zajęć przynosi szybkie efekty. Dzięki niej, niemiecki we Wrocławiu w naszej szkole pozwala nabyć odpowiednie kompetencje komunikacyjne.

Myśl po niemiecku
DIREKTES DEUTSCH to metoda, która pozwala przekazać uczniom umiejętność myślenia w języku obcym. Intensywna praca, zaskakujące pytania i niewiele czasu na odpowiedź wykształcają w studentach automatyczne reakcje. DIREKTES DEUTSCH eliminuje możliwość myślenia podczas zajęć w języku ojczystym. Jeśli zatem chcesz nabrać płynności, jak chodzi o język niemiecki – Wrocław i nasza szkoła będzie najlepszym miejscem!

Różnorodność
DIREKTES DEUTSCH to metoda, która pozwala przyswoić bogaty zakres słownictwa, fraz oraz idiomów stosowanych w życiu codziennym. Dzięki niej, kursanci przyswajający język niemiecki we Wrocławiu w City English mają szansę szybko nauczyć się swobodnie wypowiadać na wiele tematów.
 
Dodatkowo, zajęcia prowadzone są przez kilku lektorów z różnymi akcentami i sposobami komunikacji, co pozwala się dobrze obyć z językiem i zrozumieć jego różnorodność.

Wbrew pozorom przyswajanie nowego materiału jest niezwykle proste, ponieważ prowadzący zajęcia wykorzystują małe podpowiedzi, sugestie eliminujące możliwość wytworzenia złych nawyków – studenci uczą się myśleć.
 
Gramatyka
Kurs niemieckiego DIREKTES DEUTSCH stawia na wolność myślenia i mówienia, dlatego też gramatyka jest poznawana podczas rozmowy. W rezultacie automatycznie przyswaja się prawidłowe wykorzystanie struktur gramatycznych.

Jeżeli chcesz się przekonać o skuteczności metody DIREKTES DEUTSCH i chcesz przyswoić niemiecki Wrocław odwiedzając – skontaktuj się z nami! Czeka na Ciebie bezpłatna lekcja próbna, podczas której zapoznasz się z technikami, którymi pracujemy.