chcesz zadać pytanie? 728 30 15 16
602 717 757
sekretariat@cityenglish.pl
info@cityenglish.pl

Polityka prywatności

Szanujemy Twoją prywatność i ustaliliśmy własną politykę prywatności, byś mogła, mógł czuć się bezpiecznie czytając e-biuletyn i informacje wysyłane przez szkołę City English. Ponieważ dotyczy ona Ciebie, przeczytaj uważnie na co się zgadzasz:

  1. Prenumerując bezpłatny e-biuletyn "City English", akceptujesz postanowienia zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie cityenglish.pl
  2. Szkoła języków obcych City English jako właściciel strony CityEnglish.pl, oraz e-biuletynu "CityEnglish", zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób cityenglish.pl, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
  3. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany w Polityce Prywatności nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy oraz nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych klientów oraz subskrybentów e-biuletynu .
  4. Jeśli nie zgadzasz się z zasadami Polityki Prywatności, proszę nie prenumeruj e-biuletynu .

Dane osobowe

Podczas korzystania z serwisu cityenglish.pl możesz zostać poproszony/a o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, bądź w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony/a to zazwyczaj Twoje imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony/a o podanie pełnych danych osobowych. Pominięcie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja darmowego e-biuletynu "CityEnglish"

Zaprenumerowanie elektronicznego, bezpłatnego biuletynu "CityEnglish" wymaga podania w odpowiednim formularzu Twojego imienia oraz adresu e-mail. Wszystkie pola są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-biuletynu. W każdej chwili możesz się automatycznie wypisać z listy.

Niezapowiedziane wiadomości

Szkoła Językó obcych City English zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyska dzięki działalności związanej z e-biuletynem. Pod określeniem "niezapowiedziane wiadomości" rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do cityenglish.pl (np.: zmiany, wewnętrzne promocje, aktualności, itp.), nie komercyjne listy (np.: życzenia, artykuły itp.).